LKS Zamczysko Marcinkowice - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Orzeł Ptaszkowa 5:4 LKS Zamczysko Marcinkowice
2012-06-10, 11:00:00

oceny zawodników »

Przetakówka Nowy Sącz 2:11 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Ubiad 6:0 Galicja Nowy Sącz
Orzeł Ptaszkowa 5:4 LKS Zamczysko Marcinkowice
Amator Paszyn 4:1 KPT Nawojowa
Tabaszovia Tabaszowa 4:2 Górka Szczereż
LKS Łęka 4:2 Polany Berest

gg:

zamczysko.marcinkowice@gmail.com

herb LKS Ubiad
herb LKS Zamczysko Marcinkowice
LKS Ubiad   LKS Zamczysko Marcinkowice
Stadion na Górze [ Ubiad ]

2011-08-21, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Szkarłat Show w Ubiadzie!
Zamczysko udanie inauguruje rozgrywki w B-Klasie.

Relacja by Maruto2

Drużyna z Marcinkowic udanie rozpoczęła rozgrywki ligowe na boiskach B-klasy. Swoje pierwsze spotkanie rozegrała na dobrze przygotowanym obiekcie położonym w malowniczej miesjcowośći Ubiad.

Do meczu przystąpili w składzie: Piech- Rola, Wójs, Kaliciecki, Oleś- Stawiarski, Hebda, Kazała, P.Budnik- T.Szkarłat, D.Binkiewicz, zaś na ławce rezerwowych zasiedli: Binkiewicz, Hybel, S.Szkarłat, Gawlik.

Początek spotkania to badanie sie obu zespołów. Zamczysko próbowało rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika, jednak zagęszczony środek pomocy drużyny Ubiadu skutecznie im to utrudniał. Próby rozegrania akcji skrzydłami przestały być wykonywane już po kilkunastu minutach gry kiedy to tryb "niewidzialny" włączyli Budnik i Stawiarski. Szarżować próbował Binkiewicz jednak często próbował dryblingów co było bez sensu. Gospodarze wyprowadzali kontry jednak większość akcji była powstrzymywana przez obronę dobrze kierowaną przez stopera. Zamczysko oddało kilka mocno niecelnych strzałów oraz kilka strzałów prosto w ręce bramkarza. Po jednym ze strzałów piłka odbita od słupka powędrowała wprost na nogę Tomasza Szkarłata, który jednak przestrzelił z 5-tego metra. Kolejną okazje również stuprocentową zmarnował znów snjaper Szkarłat. Tym razem po dobrym dośrodkowaniu Binkiewicza nie trafił głową do bramki stojąc znów w okolicach 5 metra. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek.

Na drugą bardziej zmotywowani wyszli piłkarze LKSu Ubiad. Ich przewaga na początku drugiej połowy została udokumentowana kilkoma groźnymi strzałami przy, których okazję do popisania się miał Piech. Przy jednym ze strzałów zza pola karnego nawet jego popisy nie pomogły wobec popisów zawodników z pola, którzy nie potrafili najpierw wyekspediować odpowiednio daleko piłki, a następnie dopuścili do strzału pomocnika gospodarzy. Było więc 1-0. Słońce święciło piłkarzom z Marcinkowic prosto w oczy. Gospodarze mieli inicjatywe gdy wtem do mocno wybitej piłki przez Wójsa dopadł uprzedzając bramkarza Binkiewicz i sprytnym lobem przechytrzył bramkarza Ubiadu. Zamczysko skupiło się na uważnej grze obronnej i szybkich kontratakach. Po jednym takim wyjściu piłkę przed polem karnym otrzymał Szkarłat, kótry bardzo dobrze wiedział co ma zrobić. Niczym rasowy napastnik opanował ją i sprytnie wymusił rzut wolny. Do piłki podszedł Hebda, który precyzyjnym strzałem w długi róg pokazał jak się strzela "w okno". Prowadzenie 2-1 nie było jednak na trudnym terenie zaliczką pozwalającą na spokojne kontrolowanie meczu -  zwłaszcza, że była dopiero 20 minuta drugiej połowy. LKS Ubiad wciąż groźnie atakował jednak pomocnicy i obrona nie pozwalała na oddawanie strzałów. Zamczysko miało też swoje okazje - ponownie Szkarłat był bliski zdobycia gola, jednak faulował bramkarza przy probie dobitki kiedy ten wypuścił piłkę z rąk. Wkońcu po długim podaniu- tzw krosie lub jak ktoś woli diagonalnym podaniu- od Binkiewicza gola strzelił Tomasz Szkarłat. Pięknym szczupakiem uprzedził bramkarza i ustalił wynik spotkania na 3-1. Na trybunach rozległy się brawa licznie przybyłych kibiców z Marcinkowic i ktoś nawet obiecał napastnikowi skrzynkę "Harnasi". Do końca spotkania obraz gry nie zmienił się, a sędzia nie przedłużając zakończył spotkanie.

Zmiany:

65min Oleś out comming S.Szkarłat,

75min Stawiarski out comming Hybel,

90minuta T.Szkarłat out comming Gawlik.

herb LKS Zamczysko Marcinkowice Informacje o kadrze LKS Zamczysko Marcinkowice

1. Łukasz Piech
2. Karol Wójs  (1 asysta)
3. Wiesław Rola
4. Sławomir Kaliciecki
5. Grzegorz Oleś  inny pow?d 65" Sławomir Szkarłat
6. Karol Stawiarski  inny pow?d 75" Marcin Hybel
7. Piotr Budnik
8. Kamil Kazała
9. Marcin Hebda bramka
10. Tomasz Szkarłat bramka  (1 asysta)  zmiana 90" Rafał Gawlik
11. Damian Binkiewicz bramka  (1 asysta)

Oceny zawodników »

herb LKS Zamczysko Marcinkowice Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Zamczysko Marcinkowice

Łukasz Piech
Karol Wójs
Karol Stawiarski
Marcin Hybel
Piotr Budnik
Damian Binkiewicz
Marcin Hebda
Tomasz Szkarłat
Rafał Gawlik
Grzegorz Oleś
Sławomir Szkarłat
Wiesław Rola
Kamil Kazała
Sławomir Kaliciecki

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zamczysko-Dąbrovia
Ładowanie...